Pamela Anderson rrëfen martesën me ish-bashkëshortin - Bota Sot
Pamela Anderson rrëfen martesën me ish-bashkëshortin

Bota e Yjeve

Pamela Anderson rrëfen martesën me ish-bashkëshortin

Më: 14 janar 2019 Në ora: 08:30
Pamela Anderson me ish-bashkëshortin

Në imagjinatën kolektive është shpëtimtarja me kostum që shkon në plazh, vajza super-seksi që u shfaq 14 herë në kopertinën e revistës së famshme “Playboy”, një ikonë e vërtetë e bukurisë.

Por përveç kësaj, Pamela Anderson është dhe ishte shumë më tepër. Gjatë karrierës së saj si  modele, aktore, përfaqësuese reklamash, ajo gjithashtu gjeti kohë për t’u martuar katër herë.

“Më pëlqen të martohem”, ka thënë 53-vjeçarja në një intervistë të gjatë. E para e martesave, ajo që shkaktoi ndjesinë, është ajo me Tommy Lee, ish-bateristi i “Motley Crue”.

Image

“Unë kisha një marrëdhënie tjetër në atë kohë me një person që kisha menduar të martohesha dhe në vend të kësaj ne vendosëm për këtë. Unë kurrë nuk kam keqardhje, kemi dy fëmijë të bukur (Brandon dhe Dylan). Është babai i tyre kështu që kurrë nuk mund ta konsideroj atë një njeri të gabuar”, – tha Pamela, e cila aktualisht është në një lidhje me futbollistin francez të Olimpik Marsejës, Adil Rami, disa vite më i vogël në moshë se ajo.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...