Yjet e Hollywoodit tregojnë si duhet dalë në tepihun e kuq - Bota Sot
Yjet e Hollywoodit tregojnë si duhet dalë në tepihun e kuq

Bota e Yjeve

Yjet e Hollywoodit tregojnë si duhet dalë në tepihun e kuq

Më: 14 janar 2019 Në ora: 13:53
Nicole Kidman

Dy divat e Hollywoodit shkëlqyen në tepihun e kuq të shpërblimeve Choice Awards.

Dy aktoret morën gjithë vëmendjen në Los Anxhelos mbrëmë, 51-vjeçarja Julia Roberts dhe 51-vjeçarja Nicole Kidman.

Të dy fituset e Oscarit, të veshur në mënyrë shumë të ngjashme, u përcaktuan si një kombinim i zi dhe bardhë i tualeteve.

Veshja e Nicole Kidman u frymëzua nga vitet gjashtëdhjeta dhe në mënyrë të përkryer i përshtatet vijës së saj të trupit. Krijimi i Top-Dress është shtëpia e modës Armani.

Nga ana tjetër, Julia Roberts mori përsëri një kombinim interesant të pantallonave të bardha dhe mëngë të gjatas, pasi u ndan Globat e Artë.

Pas edicioneve të tilla të Julia, shumë prej tyre komentuan se vetëm ajo ka fuqinë t'i lë nën hije zonjat në veshjet më të shtrenjta.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...