Demi Rose, e gjithë vëmendja tek ajo - Bota Sot
Demi Rose, e gjithë vëmendja tek ajo

Bota e Yjeve

Demi Rose, e gjithë vëmendja tek ajo

Më: 14 janar 2019 Në ora: 15:25
Demi Rose

Demi Rose ka nisur xhirimet për një set të ri fotografik në Meksikë.

Dhe modelja pozoi e veshur me bikini portokalli.

23-vjeçarja ekspozoi format e saj bombastike ndërsa në plan të parë vuri të pasmet e saj.

Demi dukej tepër e zjarrtë me bikini.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...