Valbona Bajraktari, modelja seksi që “çmend” fansat me fotot në rrjetet sociale - Bota Sot
Valbona Bajraktari, modelja seksi që “çmend” fansat me fotot në rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Valbona Bajraktari, modelja seksi që “çmend” fansat me fotot në rrjetet sociale

Më: 14 janar 2019 Në ora: 18:20
Valbona Bajraktari

Valbona Bajraktari është një nga modelet më të njohura dhe më të komentuara nga mediat rozë.

Modelja seksi tërheq vëmendjen e të gjithëve me fotografitë që publikon në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”.

Bukuroshja kosovare përveçse njihet si modele, ajo ka marrë pjesë edhe në shumë video-klipe të këngëtarëve të njohur të estradës shqiptare. Madje Valbona tashmë është fytyrë e njohur edhe për shumë kompani vendore të cilat bashkëpunojnë më të.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...