Eni dhe Genci me pushime së bashku, ja vendi magjik që kanë zgjedhur - Bota Sot
Eni dhe Genci me pushime së bashku, ja vendi magjik që kanë zgjedhur

Bota e Yjeve

Eni dhe Genci me pushime së bashku, ja vendi magjik që kanë zgjedhur

Më: 14 janar 2019 Në ora: 18:25
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Në fund të muajit dhjetor, dy këngëtarët e njohur Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj vendosën që ta bënin lidhjen e tyre publike.

Filimisht ishte Genci ai që konfirmoi lidhjen e dashurisë me Enin, pastaj kjo e fundit publikoi në profilin e saj në “Instagram” një foto së bashku me të ku shkruante: “Jeto, dashuro dhe qesh”.

Ndërsa tani ata nuk e kanë më problem që të publikojnë foto e video teksa janë në praninë e njëri-tjetrit. Së fundmi ata e kanë mbushur “Instagram”-in me imazhe nga udhëtimi i tyre në ishullin Phuket, Tajlandë.

Nga fotot e videot të publikuara në profilet e tyre në rrjetet sociale, Eni dhe Genci duken mjaft të lumtur teksa vizitojnë vendin magjik.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...