Ashley tregon fizikun seksi në bikini - Bota Sot
Ashley tregon fizikun seksi në bikini

Bota e Yjeve

Ashley tregon fizikun seksi në bikini

Nga: Bota sot Më: 14 janar 2019 Në ora: 19:03
Ashley James

Ajo është një avokate për femra, që të kenë vetëbesim në trupin e tyre dhe të ndihen mirë në lëkurën e tyre.

Dhe Ashley James po e praktikonte atë që i mëson të tjerët, gjatë pushimeve në Zanibar, Tanzania, ku publikoi imazhe pa filtera në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

Ish ylli 31 vjeçar i Made In Chelsea është shfaqur tejet seksi në bikini blu në det, duke treguar barkun e sheshtë, këmbët dhe gjoksin seksi./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...