“Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Taynës?”, reperja lë me gojë hapur ndjekësit me ndryshimin drastik - Bota Sot
“Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Taynës?”, reperja lë me gojë hapur ndjekësit me ndryshimin drastik

Bota e Yjeve

“Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Taynës?”, reperja lë me gojë hapur ndjekësit me ndryshimin drastik

Më: 15 janar 2019 Në ora: 15:27
Tayna

Tayna është reperja më e komentuar e momentit. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram” ku publikon foto e video nga jeta e saj profesionale dhe ajo private.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë foto që zbulon se i pëlqen të ndryshojë shpesh look-un e saj.

E pasi e pamë me flokë në të gjitha ngjyrat e nuancat, mesa duket Tayna tashmë e ka zgjedhur ngjyrën e preferuar për pamjen e saj.

Në “Instagram” ajo ka publikuar një foto që i ka lënë me gojë hapur të gjithë fansat, pasi përveç flokëve të kthyer në biond, reperja ka vendosur edhe lente ngjyrë blu në sy.

“Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Taynës?”, ka shkruar ajo krahas fotos. Mesa duket reperja është e ndërgjegjshme se duket tërësisht një person tjetër pas ndryshimit drastik.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...