Kanita e lidhur me reperin e njohur shqiptar? Ja fotot që zbulojnë të vërtetën - Bota Sot
Kanita e lidhur me reperin e njohur shqiptar? Ja fotot që zbulojnë të vërtetën

Bota e Yjeve

Kanita e lidhur me reperin e njohur shqiptar? Ja fotot që zbulojnë të vërtetën

Më: 15 janar 2019 Në ora: 15:39
Kanita Suma

Kanita Suma është këngëtarja që u pëlqye nga publiku në edicionin e 20 të “Këngës Magjike”.

Së fundmi, ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi që tregon se ndodhet në Paris të Francës.

Kanita ka pozuar pranë Harkut të Triumfit dhe kullës Eiffel dhe fotot e saj kanë mijëra pëlqime e shumë komente.

Mirëpo nga i njëjti vend ka postuar edhe reperi S4MM foto me një vajzë të kthyer me shpinë nga kamera. “Iconstyle” shkruan se vajza misterioze është pikërisht Kanitam e cila ka të njëjtën veshje në të dyja fotot dhe çifti ka udhëtuar në të njëjtën kohë dhe vend; në qytetin romantik të Parisit.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...