Heidi Klum merr pjesë në festën e ditëlindjes së Ellen von Unwerth - Bota Sot
Heidi Klum merr pjesë në festën e ditëlindjes së Ellen von Unwerth

Bota e Yjeve

Heidi Klum merr pjesë në festën e ditëlindjes së Ellen von Unwerth

Më: 16 janar 2019 Në ora: 14:07

Modelja gjermane, Heidi Klum, së bashku me të fejuarin e saj Tom Kaulitz ishin si të ftuar në ndejën e ditëlindjes së fotografit Ellen von Unwerth.

Heidi dukej e mrekullueshme teksa doli nga ndeja me të fejuarin saj e kapur për dore.

Ajo pati të veshur një fustan të zi dhe me lule, ajo pati në kokë disa lule.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...