“Unë bëj burg për ty, mbylli shalët se do bësh autogol”, fansat e Ilda Bejlerit “shfrenojnë” fantazinë - Bota Sot
“Unë bëj burg për ty, mbylli shalët se do bësh autogol”, fansat e Ilda Bejlerit “shfrenojnë” fantazinë

Bota e Yjeve

“Unë bëj burg për ty, mbylli shalët se do bësh autogol”, fansat e Ilda Bejlerit “shfrenojnë” fantazinë

Më: 16 janar 2019 Në ora: 15:53
Ilda Bejleri

Ilda Bejleri është një ndër moderatorët sportive më të komentuara, që shpeshherë provokon me fotot e publikuara në rrjetet sociale.

Së fundmi bukuroshja e “Supersport” ka postuar një foto ku shfaqet me një fustan mjaft të hapur dhe të shkurtër, teksa bëhet gati për të nisur transmetimin në ekran.

Nuk mund të mungonin komentet pikante në “Instagramin” e Ildës. Ka dhe nga ata që e shfrenojnë fantazinë duke deklaruar se janë gati të futen në burg, por me një kush, të jenë me të në dhomë.

Duket se moderatorja nuk ka reaguar lidhur me këto komente provokuese.

DISA PREJ KOMENTEVE TË FANSAVE NË “INSTAGRAM”

“Burg, por me ty në dhomë”.

“Po moj motër po, zona gol, po mbyll shalët se do bësh autogol”.

“Sa mirë do ishe të ishe portierë ti”.

“Aman hajde këtu në TV gjermane që të “korrësh” më shumë sukses, e di sa “qejf” i kanë kur vishen kështu moderatorët”.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...