Të zhveshura në krevat, Rita Ora publikon foton me modelen seksi: Do të dua gjithmonë… - Bota Sot
Të zhveshura në krevat, Rita Ora publikon foton me modelen seksi: Do të dua gjithmonë…

Bota e Yjeve

Të zhveshura në krevat, Rita Ora publikon foton me modelen seksi: Do të dua gjithmonë…

Më: 16 janar 2019 Në ora: 15:59
Rita Ora dhe Kate Moss

Modelja e famshme Kate Moss feston sot 45-vjetorin e lidnjes. Ajo ka marrë urime të shumta nga personazhe të famshëm, ku nuk ka munguar as Rita Ora.

Këngëtarja e famshme shqiptare ka vendosur që ta urojë Kate duke postuar dy fotografi në profilin e saj në “Instagram.

Ora ka treguar dhe më parë se marrëdhënia me Kate Moss është shumë më tepër sesa profesionale dhe këtë sapo e vërtetoi ylli i popit.

“Ka vetëm një Kate Moss. Gëzuar Ditëlindjen. Ti meriton veten. Do të dua gjithmonë dhe përgjithmonë. Jam e lumtur të quaj miken time,” ka shkruar Rita krahas fotos ku shfaqen të dyja të zhveshura në krevat.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...