Modelja e njohur provokon ‘keq’ ndjekësit në Instagram, çfarë ka postuar - Bota Sot
Modelja e njohur provokon ‘keq’ ndjekësit në Instagram, çfarë ka postuar

Bota e Yjeve

Modelja e njohur provokon ‘keq’ ndjekësit në Instagram, çfarë ka postuar

Më: 16 janar 2019 Në ora: 22:52
Emily Ratajkowski

Modelja Emily Ratajkowski ka marrë edhe njëherë vëmendjen e mediave rozë dhe rrjeteve sociale, pasi ka postuar një set fotografik shumë të “nxehtë” në Instagram, ku ndiqet nga më tepër se 20 milionë fansa.

Emily njihet si një fanse e Romës në kampionatin italian, teksa ka pozuar edhe me foto të skuadrës verdhekuqe, por bukuroshja nuk mungon as në ndeshjet e NBA-së. Los Angeles Lakers është skuadra e preferuar e bukuroshes, në basketbollin amerikan.

Klikoni fotogalerinë e mëposhtme:

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...