Elita Rudi duket më bukur se kurrë në prag të lindjes - Bota Sot
Elita Rudi duket më bukur se kurrë në prag të lindjes

Bota e Yjeve

Elita Rudi duket më bukur se kurrë në prag të lindjes

Më: 17 janar 2019 Në ora: 22:59
Elita Rudi

Elita Rudi është një prej personazheve më të famshme televizive.

Prezantuesja e njohur është në prag që të bëhet nënë për herë të parë.

Dhe, teksa numërimi së prapthi ka filluar për lindjen e saj, Elita ka treguar se duket tejet bukur.

Image

Në disa postime në Instagram ajo shfaqet bukur në krah të Gjikos dhe të një prej mbesave të saj.

Elita u martua vitin e kaluar me reperin, Gjiko.

Dyshja ishin të përfshirë në një romancë mjaft të gjatë, derisa u zbuluan nga mediat.

Image

Ky është fëmiu i parë për çiftin tejet të dashur për publikun.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...