Zara Holland në fustan të shkurtër, ekspozon gjoksin   - Bota Sot
Zara Holland në fustan të shkurtër, ekspozon gjoksin  

Bota e Yjeve

Zara Holland në fustan të shkurtër, ekspozon gjoksin  

Nga: Bota sot Më: 18 janar 2019 Në ora: 13:06
Zara Holland

Ajo është gjithmonë e veshur për të bërë përshtypje.

Dhe Zara Holland nuk zhgënjeu as kësaj herë kur ajo u paraqit përplot stil, derisa po shkonte në darkën e Blu-Ray/DVD , të A Simple Favour në shtëpinë Sea Containers, në Londër të enjten, përcjell Bota sot.

Ish ylli 23 vjeçar i Love Island, dukej e bujshme për daljen e saj, e veshur në një mini-fustan të gjatë.

Me aksesorë me rrathë argjendi dhe një zinxhir të ngjashëm, ylli dukej për mrekulli, duke treguar hiret trupore, e duke vënë në pah gjoksin pa sytjena.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...