Nicole shkëlqen në të bardha - Bota Sot
Nicole shkëlqen në të bardha

Bota e Yjeve

Nicole shkëlqen në të bardha

Nga: Bota sot Më: 18 janar 2019 Në ora: 15:15
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger është bërë e njohur për zgjedhjet e saj të guximshme.

Scherzinger goditi në qilimin e kuq në shfaqjen e Maybelline në Postbahnhof për javën e modës Mercedes Benz të Berlinit.

Që prej arritjes së famës si pjesë e Pussycat Dolls, ajo është bërë e njohur për zgjedhjet e saj të guximshme, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 40-vjeçare dukej seksi e veshur në të bardha, me dekolte të hapur.

Duke nxjerrë në pah bukurinë e saj natyrore, ylli i lindur në Hawai u aksesua me një palë vathë ari dhe një seri unazash shkëlqim.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...