Chopra dhe Jonas janë kthyer në shtëpi - Bota Sot
Chopra dhe Jonas janë kthyer në shtëpi

Bota e Yjeve

Chopra dhe Jonas janë kthyer në shtëpi

Më: 18 janar 2019 Në ora: 16:54
Priyanka Chopra dhe bashkëshorti i saj, Nick Jonas

Aktorja indiane, Priyanka Chopra, dhe bashkëshorti i saj, Nick Jonas, sapo janë kthyer nga muaji i mjaltit në Karaibe.

Ata kanë mbërritur në hotelin “Peninsula” në Beverly Hills të enjten bënë të ditur Daily Mail.

Në fotografi qifti shihen se kanë kaluar shumë mirë me njëri-tjetrin dhe janë të lumtur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...