Enca nuk i ndal pozat provokuese dhe ndërhyrjet me fotoshop! - Bota Sot
Enca nuk i ndal pozat provokuese dhe ndërhyrjet me fotoshop!

Bota e Yjeve

Enca nuk i ndal pozat provokuese dhe ndërhyrjet me fotoshop!

Më: 19 janar 2019 Në ora: 19:48
Enca

Këngëtarja Enca nuk e ka aspak problem që të sjell imazh provokuese e të cilat komentohen vazhdimisht.

Enca në imazhet e sjellura këtë herë ka treguar se është duke u bërë gati për të lansuar një projekt të ri

Por, as këtë herë ajo nuk ka harruar që të provokoj duke mos lënë vend për imagjinatë.

Në të brendshme të tejdukshme dhe çizme të gjata, Enca dukje më shumë se seksi në imazhet në të cilat si çdo herë ajo kishte përdorur efekte fotoshopi.

“Mall apo Balade, zgjidheni vet titullin” shkruan Enca përmbi imazh.

.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...