S’e ndal as shiu, modelja pozon vetëm me bikini - Bota Sot
S’e ndal as shiu, modelja pozon vetëm me bikini

Bota e Yjeve

S’e ndal as shiu, modelja pozon vetëm me bikini

Nga: Bota sot Më: 19 janar 2019 Në ora: 23:48
Alessandra Ambrosio

Ajo është e njohur në tërë botën me sfilatat e saj të modës dhe pushimet nëpër plazhe.

Por Alessandra Ambrosio tregoi se mund të shkëlqejë edhe në një ditë me shi, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Bukuroshja braziliane ka publikuar një imazh interesant në Instagram, ku shfaqet duke pozuar me bikini në ujë, derisa bie shi.

"Vetëm për shkak se është errët nuk do të thotë se është një ditë e keqe!", ka shkruar ylli 37-vjeçar sipër fotos, ku shfaqet shumë e lumtur./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...