Angelina Jolie shfaqet për herë të parë pas lajmit për romancën e re të Brad Pitt - Bota Sot
Angelina Jolie shfaqet për herë të parë pas lajmit për romancën e re të Brad Pitt

Bota e Yjeve

Angelina Jolie shfaqet për herë të parë pas lajmit për romancën e re të Brad Pitt

Nga: Bota sot Më: 20 janar 2019 Në ora: 21:10
Angelina Jolie

Angelina Jolie ka bërë paraqitjen e parë pas raportimeve se ish-burri i saj, Brad Pitt, ka nisur romancë të re me armiken e saj Charlize Theron.

Aktorja e njohur hollivudiane është parë me djalin e saj Pax, pasi kishte dalë për të bërë pazar në Los Anxhelos, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

43-vjeçarja edhe këtë herë është shfaqur elegante dhe e finoke kokë e këmbë me një veshje bardhë e zi.

Image

Jolie i dha fund martesës disa vjeçare me aktorin në vitin 2016, ndërsa në dhjetorin e kaluar, arriti një marrëveshje pas betejës së gjatë për kujdestarinë e fëmijëve./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...