Markle në muajin e 6-të të shtatzënisë - të gjithë flasin për pamjen e saj - Bota Sot
Markle në muajin e 6-të të shtatzënisë - të gjithë flasin për pamjen e saj

Bota e Yjeve

Markle në muajin e 6-të të shtatzënisë - të gjithë flasin për pamjen e saj

Më: 20 janar 2019 Në ora: 22:38
Meghan Markle

Dukesha Meghan Markle ishte në një vizitë zyrtare në një shoqatë për mbrojtjen e kafshëve.

Qëkur u bë e ditur se ajo dhe Princi Harry po presin një foshnje, mediat po e ndjekin atë hap pas hapi.

Deri tani, ajo arriti të fshehte stomakun e saj shtatzënë, por tani me krenari e vë në dukje.

Image

Për këtë rast, Meghan, e cila është në muajin e 6-të të shtatzënisë, mbante një fustan të ngushtë ngjyrë bezhë, që ishte edhe më e theksuar nga stomaku i saj. Shumë komentuan se Meghan përsëri shkeli protokollin mbretëror, pasi ajo mbante një fustan mbi gjunjë, por ajo duket se nuk kujdeset për rregullat e tilla.

Meghan Markle, një ish-aktore amerikane, në maj të viti të kaluar u martua me princin Harry dhe është bërë dukesha e Sussexit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...