Bjondja seksi ekspozon barkun e sheshtë - Bota Sot
Bjondja seksi ekspozon barkun e sheshtë

Bota e Yjeve

Bjondja seksi ekspozon barkun e sheshtë

Nga: Bota sot Më: 21 janar 2019 Në ora: 10:50
Lala Kent

Lala Kent fitoi famën pasi paraqitjes së saj në “Vanderpump Rule”.

Por, ajo fitoi edhe më shumë tituj dhe popullaritet, kur nisi bashkëpunimin me producentin e filmit Randall Emmett.

Dhe të shtunën, 28-vjeçarja dhuroi një shfaqje të guximshme në një event filmik në Las Vegas, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Bukuroshja bjonde u shfaq me tuta ngjyrë hiri dhe një bluzë të shkurtër sportive, me të cilën tregoi barkun e sheshtë për zili./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...