Moderatorja e njohur i zbulon “sekretin”: Ilda Bejlerin e bën të lumtur një… - Bota Sot
Moderatorja e njohur i zbulon “sekretin”: Ilda Bejlerin e bën të lumtur një…

Bota e Yjeve

Moderatorja e njohur i zbulon “sekretin”: Ilda Bejlerin e bën të lumtur një…

Më: 21 janar 2019 Në ora: 17:40
Ilda Bejleri dhe Elona Duro

Ilda Bejleri është një nga gazetaret sportive që merr një vëmendje të madhe në mediat rozë. Bukuroshja e “Supersport” komentohet shpesh për fotot e saj provokuese.

Së fundmi, e ftuar në emisionin “Thumb”, moderatorja Elona Duro, e cila është dhe një mikeshe e vjetër e Ildës ka zbuluar se gazetaren sportive e bëjnë të lumtura çantat “gucci”.

“Me Ilda Bejlerin jemi dhe të ndryshme dhe shumë të njëjta. Na bashkon rehatia e të dyjave. Ilda është një gocë shumë cool me një zemër shumë të madhe dhe shumë gazmore. Ne na ndajnë shumë shpenzimet. Nesë mua nuk më bën të lumtur një çantë “gucci”, Ildën e bën shumë”, u shpreh Elona Duro.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...