Keisi mohoi lidhjen, Seldi reagon e zbulon të vërtetën e marrëdhënies me modelen - Bota Sot
Keisi mohoi lidhjen, Seldi reagon e zbulon të vërtetën e marrëdhënies me modelen

Bota e Yjeve

Keisi mohoi lidhjen, Seldi reagon e zbulon të vërtetën e marrëdhënies me modelen

Më: 22 janar 2019 Në ora: 15:50
Keisi dhe Seldi

 “S’ka  dashni” është bashkëpunimi i tyre i parë, e pas publikimit të këngës,  Keisi Medini dhe Seldi Qalliu janë bërë kryefjala e mediave rozë.

Mes tyre është vënë re një afrimitet i madh kur janë shfaqur me njëri-tjetrin, e si pasojë është aluduar se ata kanë nisur një lidhje dashurie.

Por gjatë një interviste Keisi mohoi të ishte e lidhur me Seldin, madje e quajti atë vëlla dhe përmendi faktin se ishin rritur së bashku.

Ndërkohë ditën e sotme ka reaguar edhe Seldi. Ky i fundit ka publikuar një foto në profilin e tij në “Instagram” ku shkruan “Single boy”, duke hedhur poshtë të gjitha fjalët se ai dhe Keisi janë të lidhur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...