Këngëtarja, nudo dhe relaks nën dush! - Bota Sot
Këngëtarja, nudo dhe relaks nën dush!

Bota e Yjeve

Këngëtarja, nudo dhe relaks nën dush!

Më: 23 janar 2019 Në ora: 13:49
Anna Tatangelo di si ta tërheqë vëmendjen e fansave

Siç nëna e ka bërë, nën dush… Mjafton një seri fitosh të dukshme dhe “jo”, ku tregon pjesë të trupit nudo, duke ekzaltuar ndjekësit në rrjetet sociale.

Anna Tatangelo di si ta tërheqë vëmendjen e fansave dhe në postimet e fundit, shfaqet në fazë relaksi, duke “çmendur” adhuruesit.

Pak shpinë dhe fund shpinë, mjaftojnë…

Këngëtarja italiane, e cila ka mbushur 32 vjeçe para pak ditësh, publikon shpesh në profilin e saj foto profesionale, video, por edhe momente intime. Shfletoni foto-galerinë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...