32-vjeçarja s’i lë asgjë imagjinatës, nxjerr gjoksin shpërthyes - Bota Sot
32-vjeçarja s’i lë asgjë imagjinatës, nxjerr gjoksin shpërthyes

Bota e Yjeve

32-vjeçarja s’i lë asgjë imagjinatës, nxjerr gjoksin shpërthyes

Nga: Bota sot Më: 23 janar 2019 Në ora: 15:20
Lauren Goodger

Lauren Goodger ka marrë pjesë në ndejën e “National Television Awards” të enjtë në Londër.

Ish-ylli i “TOWIE”, është parë me shoqet e saj duke shkuar në këtë event, ku mori gjithë vëmendjen, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

32-vjeçarja u shfaq me veshje komplet të zezë, me të cilën nxori në pah gjoksin bombastik me një bluzë me dantella dhe pantallona të ngushta lëkure./BS

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...