Fansat po presin këngën e Norës dhe Erës, menaxheri jep lajmin e papritur - Bota Sot
Fansat po presin këngën e Norës dhe Erës, menaxheri jep lajmin e papritur

Bota e Yjeve

Fansat po presin këngën e Norës dhe Erës, menaxheri jep lajmin e papritur

Më: 23 janar 2019 Në ora: 19:31
Era Istrefi

Ka disa ditë që fansat e dy këngëtareve të njohura Nora dhe Era Istrefi, po presin me padurim publikimin e bashkëpunimit të tyre të parë.

Nga postimet e dy motrave në profilet e tyre në rrjetet sociale, vihet re se xhirimet kanë nisur. Madje ato kanë zbuluar edhe se si do të jetë pamja e tyre në klip, ku Era shfaqet e veshur me të bardha, ndërsa Nora me të zeza.

E teksa të gjithë po presin që kënga të publikohet, menaxheri i Norës, Drilon Furra ka postuar disa foto të tyre duke njoftuar se bashkëpunimi do të vijë së shpejti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...