Pa reçipeta dhe me duar hapur, Oriola Marashi provokon rrjetin - Bota Sot
Pa reçipeta dhe me duar hapur, Oriola Marashi provokon rrjetin

Bota e Yjeve

Pa reçipeta dhe me duar hapur, Oriola Marashi provokon rrjetin

Më: 25 janar 2019 Në ora: 06:15
Oriola Marashi

Modelja shqiptare është kthyer më fuqishëm se më parë.

Këtë herë nga mesi i Tiranës,  Oriola Marashi është duke realizuar një set të ri fotografik.

Për këtë reipetat janë dukur të tepërta. 

Image
Image

Poshtë xhaketës vezulluese 'bombat' e modeles së OTR e kanë të vështirë të fshihen.

Edhe këtë herë Oriola ka befasuar me pamjen e saj si dhe ka ngjallur mjaft treagime nga komentuesit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat