Duken bombastike, por motrat kishin një “luftë” mes vete - Bota Sot
Duken bombastike, por motrat kishin një “luftë” mes vete

Bota e Yjeve

Duken bombastike, por motrat kishin një “luftë” mes vete

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2019 Në ora: 09:26
Kylie dhe Kourtney

Kourtney Kardashian thotë se ajo kishte një 'luftë të vogël' me Kylie Jenner, që ndodhi në prag të Krishtlindjeve, derisa ndan fotot e kthimit nga pushimet me motrën e saj më të vogël.

Muajin e kaluar, ata morën pjesë në festën vjetore të “Kardashian Jenner Christmas Eve” në shtëpinë e motrës Kim Kardashian, përcjell Bota sot.

Dhe të enjten, Kourtney Kardashian ndau dy fotografi nga pushimet ndërsa u paraqitet me motrën e vogël Kylie Jenner.

Nëna e tre fëmijëve  dukej e mahnitshme në një fustan të zi, duke ekspozuar hire trupore, këmbët e gjata seksi dhe gjoksin pa sytjena.

Kylie dukej po aq mahnitëse në një fustan të shkëlqyeshëm argjendi që zbulonte kofshët e saj./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...