“Si pornostare ke dal këtu”, Oriola Marashi poston foton pa reçipeta, fansat e kritikojnë - Bota Sot
“Si pornostare ke dal këtu”, Oriola Marashi poston foton pa reçipeta, fansat e kritikojnë

Bota e Yjeve

“Si pornostare ke dal këtu”, Oriola Marashi poston foton pa reçipeta, fansat e kritikojnë

Më: 26 janar 2019 Në ora: 07:47
Oriola Marashi

Ajo është një nga modelet shqiptare më të ndjekura në rrjete sociale, ku nuk mungojnë postimet seksi dhe provokuese.

Është fjala për Oriola Marashin, e cila së fundmi ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, disa fotografi që i ka “tërbuar” fansat e saj.

Modelja seksi shfaqet e veshur me një kostum ku xhaketën e mban të hapur dhe duket qartë se nuk ka asgjë poshtë saj. Madje ajo gjoksin e ka mbuluar me flokët e saj të gjatë.

Image
Image

Oriola ka pozuar ngjitur pas xhamit, duke ndezur kështu fantazinë e ndjekësve të saj. Fotografia ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

Por ka edhe nga ata që e kritikojnë, madje një fans i thotë se “ka dalë si pornostare”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat