Modelja shqiptare bëri postimin provokues si Kim Kardashian, por e fshiu menjëherë - Bota Sot
Modelja shqiptare bëri postimin provokues si Kim Kardashian, por e fshiu menjëherë

Bota e Yjeve

Modelja shqiptare bëri postimin provokues si Kim Kardashian, por e fshiu menjëherë

Më: 29 janar 2019 Në ora: 17:22
Oriola Marashi

Pozat e saj “topless” janë ndër më të komentuarat në rrjetet sociale. E pikërisht këtë mënyrë ka zgjedhur modelja e njohur Oriola Marashi për të tërhequr vëmendjen.

Një ditë më parë, ajo bëri një postim në “Instastory”, ku fansat e saj mund ta ngatërronin atë me një postim të Kim Kardashian të publikuar në tetor të vitit të kaluar.

Oriola qëndron para një sfondi blu dhe shfaqet “topless” sipër një pasqyre. Ndërkohë flokët e gjatë i mban të hedhur në njërën anë.

Por këtë postim Oriola ka vendosur që ta fshijë vetëm pak kohë pasi e ka publikuar. Arsyeja nuk dihet.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat