Bella Hadid shkëlqen me fustan të arit - Bota Sot
Bella Hadid shkëlqen me fustan të arit

Bota e Yjeve

Bella Hadid shkëlqen me fustan të arit

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 07:32
Bella Hadid

Bella Hadid ka bërë një dalje tepër intersante me një fustan të arit derisa është paraqitur në sfilatën e Ralph Lauren në Javën e Modës në New York

Bella Hadid ka mahnitur të gjithë pasi që ka bërë një sfilatë mpër Ralph Lauren në New York gjatë të enjtes.

22 vjeçarja e ka tërhequr vërejtjen e të gjithëve pasi që është paraqitur me një fustan ngjyrë metaliku dhe ari ku duket tepër seksi.

Image

Mora e saj Gigi Hadid po ashtu është bashkuar bukurosheve të tjera që po marrin pjesë në Javën e Modës në New York, përfshirë Karlie Kloss, Candice Swanepoel, Rosie Huntington-Whiteley dhe Taylor Hill.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...