Candice si lë vend imagjinatës, shfaqet pa sytjena - Bota Sot
Candice si lë vend imagjinatës, shfaqet pa sytjena

Bota e Yjeve

Candice si lë vend imagjinatës, shfaqet pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 14:21
Candice Swanepoel

Të mërkurën ajo mori pjesë në amfAR Gala në Cipriani Wall Street në New York.

Por të premten, supermodelja Candice Swanepoel u shfaq me pak rroba, derisa ka realizuar një set fotografik për rrobat e banjos Tropic Of C range, përcjell Bota sot.

Supermodelja 30 vjeçare dukej e mahnitshme në bikini, derisa në një foto është shfaqur pa sytjena, duke mbuluar gjoksin me një gjethe të madhe.

E veshur në bikini të ndryshme, Candice duket për mrekulli, me këmbët e gjata seksi, barkun e sheshtë, gjoksi dhe të pasmet tejet joshëse./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...