Katy shkëlqen në tapetin e kuq - Bota Sot
Katy shkëlqen në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Katy shkëlqen në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 14:29
Katy Perry

Dolly Parton u zgjodh si personi i vetit në MusiCares, të premten mbrëma.

Dhe Katy Perry ishte njëra nga artistët që morën pjesë të premten në ceremoninë e artistit legjendar në Los Angeles, përcjell Bota sot.

Ylli 34 vjeçar dukej e mahnitshme në tapetin e kuq, e veshur në një fustan të gjatë, me një të çarë që tregonte këmbët seksi.

Po ashtu vëmendje mori dhe gjoksi i saj pa sytjena./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...