Kështu dukeshin JLo dhe partneri i saj në qilimin e kuq mbrëmë - Bota Sot
Kështu dukeshin JLo dhe partneri i saj në qilimin e kuq mbrëmë

Bota e Yjeve

Kështu dukeshin JLo dhe partneri i saj në qilimin e kuq mbrëmë

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 12:52
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez ishin në mesin e yjeve të pranishëm në ceremoninë e ndarjes së çmimeve "Grammy".

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez morën vëmendjen me paraqitjen në eventin prestigjioz që u mbajt mbrëmë në Los Angeles.

“Grammy Awards” është ngjarja më e madhe e industrisë së muzikës që bën në një vend emrat më të njohur të kësaj fushe.

JLo kishte zgjedhur që në këtë ceremoni të paraqitej me një fustan të bardhë, të gjatë dhe me kapele në kokë.

Ajo po shoqërohej nga partneri i saj Alex Rodriguez, i cili dukej elegant teksa pozonte përkrah këngëtares. 

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...