Shfaqet bukuroshja e kolme, tregon gjoksin gjigant - Bota Sot
Shfaqet bukuroshja e kolme, tregon gjoksin gjigant

Bota e Yjeve

Shfaqet bukuroshja e kolme, tregon gjoksin gjigant

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 18:38
Chloe Goodman, Amelia dhe Lauryn në Dubai

Chloe Goodman është dukur tepër e nxehtë në bikine rosë derisa po pushon bashkë me motrat e sak Amelia dhe Lauryn në Dubai

Ajo ka treguar asetet e saj të kolme në bikine, kurse është në pushime bashkë me motrat e saj që me vete kanë marrë edhe të dashurit.

Por, ajo që nuk ka zhgënjyer është Chloe Goodman e cila ka bërë foto para hotelit “FIVE Palm Jumeirah Hotel”.

Ish ylli i “Ex On the Beach”, edhe një herë ka treguar pse është femra më seksi në botë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...