Modelja e njohur nuk është në vete, të pasmet ‘gjigante’ ua tregon! - Bota Sot
Modelja e njohur nuk është në vete, të pasmet ‘gjigante’ ua tregon!

Bota e Yjeve

Modelja e njohur nuk është në vete, të pasmet ‘gjigante’ ua tregon!

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 21:48
Anastasia Kvitko

Anastasia Kvitko ka linja që çdo femër do i kishte lakmi.

Image

Format ‘bombastike’ të modeles ruse asnjëherë nuk kalojnë pa vëmendje.

Në një imazh të ri që 24 vjeçarja publikoj në ‘Instagramin’ e saj ajo ka treguar linjat perfekte dhe të pasmet ‘gjigante’.

Image
Image

Në një veshje të ngushtë Anastasia ka nxitur imagjinatën edhe këtë herë derisa dukej ‘flak’ në imazhin e ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...