Rita Ora bën tatuazhe të reja - Bota Sot
Rita Ora bën tatuazhe të reja

Bota e Yjeve

Rita Ora bën tatuazhe të reja

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 16:28
Rita Ora

Rita Ora ka bërë disa tatuazhe të reja në duart e saj.

Ajo vizitoi Bang Bang Tattoo në Manhattan dhe tek artisti Mr. K ajo bëri fjalën “Power”.

Fotografitë gjatë këtij procesi ajo i postoi në Instagram, ndërsa më pas u pa me një veshje të dimrit të kombinuar me shumë stil.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...