Feliksa, blogerja shqiptare që e ndjekin nga e gjithë bota - Bota Sot
Feliksa, blogerja shqiptare që e ndjekin nga e gjithë bota

Bota e Yjeve

Feliksa, blogerja shqiptare që e ndjekin nga e gjithë bota

Nga: Maksim Gjokaj Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 20:34
Feliksa

Quhet Feliksa, është 27 vjeçare, e martuar, është mami e një djali katër vjeçar dhe forma e saj fizike është perfekte. Feliksa, bukuroshja nga Kosova, por që jeton në Zvicër, po shndërrohet në një nga blogeret shqiptare më interesante në botë. Blogu insaj të fut në një univers klasik e modern njëkohësisht.

Modë, bukuri, eksperienca, udhëtime... Kjo është ajo që përcjell Feliksa përmes faqes së saj në Isntagram. Feliksa jeton në Zvicër, por ndjekësit i ka nga e gjithë bota, ndërkohë që blogu i saj në Instagram është bërë pikë reference për femrat që duan të kenë një shembull mode, një femër koherente, trendi dhe të zonjën.

Feliksa, shfaq jetën dhe përditshmërinë e saj dhe kështu tërheq vëmendjen e ndjekësive të saj që dita ditës po shtohen në numër. Bukuroshja ndanë në këtë rrjet social outfitat e saj të preferuar, por edhe pasionin për fitnesin. Siç kuptojmë, ajo është Ambasadore e "HUNKEMÖLLER".

Në postimet e blogeres dominojnë brendet luksoze si "No name brands", LV, Gucci, etj. E pëlqyer dhe e komentuar shumë pozitivisht për atë se si duket, Feliksa dita ditës po shndërrohet në një nga ikonat e reja të botës së modes.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...