Shfaqet provokuese me bikini, i dashuri nuk ia heq duart... - Bota Sot
Shfaqet provokuese me bikini, i dashuri nuk ia heq duart...

Bota e Yjeve

Shfaqet provokuese me bikini, i dashuri nuk ia heq duart...

Nga: Bota sot Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 08:51
Yazmin Oukhellou dhe James Lock

Yazmin Oukhellou po vazhdon të jetojë e qetë romancën me të dashurin James Lock.

Çifti i njohur britanik, janë fotografuar duke pushuar në një pishinë në Marok, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

25-vjeçarja kishte theksuar format e saj seksi trupore me bikini të zeza. E i dashuri nuk mund t’ia ndante duart asaj nga trupi, duke e prekur edhe në publik./BS

Image
Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...