Paris Hilton bëhet pjesë e Javës së Modës në New York - Bota Sot
Paris Hilton bëhet pjesë e Javës së Modës në New York

Bota e Yjeve

Paris Hilton bëhet pjesë e Javës së Modës në New York

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 10:10
Paris Hilton

Biznesmenja Paris Hilton, ka qenë pjesëmarrëse e Javës së Modës në New York.

Ajo sfidoi në pistën e  “The Blons Show”, Hilton pati të veshur një fustan ngjyrë metali dhe një aksesor ko shkruhej “Blonds”.

Paris është beqare që nga nënëtori i vitit 2018, pasi u nda nga ish-i fejuari, Chris Zylka.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...