Fustani lë “në baltë” yllin e Instagramit - Bota Sot
Fustani lë “në baltë” yllin e Instagramit

Bota e Yjeve

Fustani lë “në baltë” yllin e Instagramit

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 12:41
Demi Rose

Demi Rose përforcon apelin e seksit ndërsa tregon kthesat e saj të famshme në një fustan mini të shkurtuar të seksionit për darkë në Londër pas udhëtimit në Tajlandë

Ajo kohët e fundit na mahniti me format bombastike me bikini që i ekspozoi gjatë pushimeve ekzotike në Tajlandë, ku i shijoi rrezet përvëluese të diellit.

Dhe Demi Rose dukej po aq e bujshme sa me bikini, edhe kur u kthye në shtëpinë e saj në Londër, ku darkoi në restorantin japonez Sushi Samba të hënën në mbrëmje.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...