Plot gjashtë vite bashkë, ja si festojnë Venera dhe Lindi për dashurinë e tyre - Bota Sot
Plot gjashtë vite bashkë, ja si festojnë Venera dhe Lindi për dashurinë e tyre

Bota e Yjeve

Plot gjashtë vite bashkë, ja si festojnë Venera dhe Lindi për dashurinë e tyre

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 17:58
Venera Lumani dhe Lind Islami

Dy këngëtarët e njohur Venera Lumani dhe Lind Islami festojnë sot 6-vjetorin e lidhjes së tyre.

Ata jo vetëm që bashkëjetojnë, por edhe punojnë së bashku, madje edhe skenën ku performojnë e ndajnë me njëri-tjetrin.

Ka qenë Venera ajo që ka zbuluar se ditën e sotme ata kanë përvjetorin e dashurisë dhe se bëjnë plot gjashtë vite bashkë.

“Duke e festuar përvjetorin tonë të gjashtë kështu…”, shkruan këngëtarja krahas fotos ku shfaqen të varura disa nota muzikore në formën e zemrës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...