Yllka Kuqi vjen me një fotosesion bombastik - Bota Sot
Yllka Kuqi vjen me një fotosesion bombastik

Bota e Yjeve

Yllka Kuqi vjen me një fotosesion bombastik

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 21:01
Yllka Kuqi

Këngëtarja Yllka Kuqi ka postuar në rrjetin e saj Instagram pjesë të disa fotografive nga fotosesioni i saj i fundit

Fotot janë realizuar nga fotografi Veton Osmani.

Yllka paraqitet në këto foto me një fustan të gjelbër derisa në pah vënë gjoksin e saj.

Ajo ka falëndëruar skuadrën e saj për këto fotografi, e cila pos Osmanit përbëhej edhe nga Kaci Lleshi, Sellma Kosumovic, Merita Qaushi dhe Dea Mehmeti. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...