Christina zhvishet për Shën Valentin - Bota Sot
Christina zhvishet për Shën Valentin

Bota e Yjeve

Christina zhvishet për Shën Valentin

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 21:10
Christine McGuinness

Christine McGuinness ka pozuar me të brendshme në krevat derisa ka ngritur temperaturat në një fotosesion seksi për Shën Valentin

Dita e Shën Valentinit vetëm sa nuk ka ardhur.

E Christine McGuinness është siguruar që në fotot e fundit të sjell shpirtin e kësaj feste, derisa ka pozuar dhe është zhveshur në një fotosesion të nxehtë.

Modelja 30 vjeçare është shtrirë në një krevat të dekoruar me të gjitha anët në të bardh derisa ka pasur një seri të balonave me helium në formë të balonave.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...