Rita “çudit” New Yorkun, në qytet me bluzë ku meshkuj përqafohen - Bota Sot
Rita “çudit” New Yorkun, në qytet me bluzë ku meshkuj përqafohen

Bota e Yjeve

Rita “çudit” New Yorkun, në qytet me bluzë ku meshkuj përqafohen

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 08:27
Rita Ora

Rita Ora ka bërë bujë me një dalje të saj sonte gjatë Javës së Modës në New York ku ka dalë për të shëtitur me një bluzë ku shihen duke u përqafuar dy meshkuj

Ajo shumë rrallë bën gabime kur është në pyetje stili dhe kështu ka bërë kësaj here.

Rita Ora është e njohur për stilin e saj të veçantë dhe këtë e ka bërë edhe gjatë largimit të saj nga hoteli në New York ku po qëndron për Javën e Modës.

Krijuesija e hitit “Hot Right Noë” (27), ka tërhequr vërejtjen e të gjithëve pasi që në bluzën e saj shihën duke u përqafuar dy meshkuj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...