Gigi Hadid tregon se si djemtë nuk e pëlqenin në shkollën e mesme - Bota Sot
Gigi Hadid tregon se si djemtë nuk e pëlqenin në shkollën e mesme

Bota e Yjeve

Gigi Hadid tregon se si djemtë nuk e pëlqenin në shkollën e mesme

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 08:30
Gigi Hadid

Gigi Hadid ka thënë se ajo nuk ishte shumë e famshme në shkollën e mesme sepse ajo ishte njëra prej femrave që luante volejboll mirë

Gigi Hadid ka treguar se shkaku që djemtë nuk e dëshironin në shkollën e mesme ishte pasi që ajo luante volejboll.

Modelja 23 vjeçare ishte kapitene në skuadrën e volejbollit në shkollën e mesme dhe kishte marrë në konsideratë vazhdimin e karrierës në këtë sport, por ka pranuar se për shokët e klasës, paraqitja në fushë kishte bërë që meshkujt të largohen prej saj.

“Ishte shumë mirë; ndoshta ata frikësoheshin nga unë nga ajo që shihnin në fushë”, ka thënë ajo gjatë një interviste për “Tonight Show” me Jimmy Fallon.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...