Ushtarës i zbulohen foto të rangut X, ky është reagimi i eprorëve të saj - Bota Sot
Ushtarës i zbulohen foto të rangut X, ky është reagimi i eprorëve të saj

Bota e Yjeve

Ushtarës i zbulohen foto të rangut X, ky është reagimi i eprorëve të saj

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 13:17
Briony Murray

Një ushtare e re ka tronditur shefat e saj kur janë gjetur fotografi në faqet e ranguara me X, duke përfshirë fotografi me të brendshme të ndryshme të saj.

Briony Murray tregoi figurat e saj me uniforma të ndryshme përderisa punonte si modele para se të bëhej ushtare.

Gjithashtu, më interesantja është se ajo kishte përdorur nofka të ndryshme.

Megjithatë shumica mbetën në internet, dhe tani janë zbuluar duke bërë kështu të përfolet mjaft shumë.

Eprorët e saj e morën në pyetje atë, dhe zbuluan se gjithcka ka ndodhur para se të fillonte punë në akademi.

Për këtë ata thanë se të gjithë kanë nga një histori para se të vijnë këtu, por më e rëndësishmja është se ajo është një ushtare e mirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...