‘Sot apo nesër’, Luana Vjollca ka një pyetje për fansat - Bota Sot
‘Sot apo nesër’, Luana Vjollca ka një pyetje për fansat

Bota e Yjeve

‘Sot apo nesër’, Luana Vjollca ka një pyetje për fansat

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 16:22
Luana Vjollca

Siç shihet Luana Vjollca i ka përfunduar xhirimet e videoklipit të ri.

Këngëtarja, Luana Vjollca duket se ka finalizuar klipin e ri e cila në postimin e fundit bëri një pyetje për fansat.

“SOT apo NESER ”, ka shkruar ajo krahas imazhit që mesa duket kënga e re e saj do të lansohet sonte.

Në këtë projekt Luana vjen me flokë të zeza dhe me një fustan tejet elegant, pamja e së cilës është për tu admiruar.

Ndryshe, “Mi dhe flakë mallit tim” dhe “Vetëm ty”, janë dy këngët e suksesshme të Vjollcës të lansuara gjatë vitit që lamë pas dhe ndërkaq tani presim të shohim se çfarë do na sjell. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...