20 vjeçarja ngrit temperaturat, tejet seksi në bikini - Bota Sot
20 vjeçarja ngrit temperaturat, tejet seksi në bikini

Bota e Yjeve

20 vjeçarja ngrit temperaturat, tejet seksi në bikini

Nga: Bota sot Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 13:09
Georgia Steel

Ajo është duke kërkuar të dashur të ri në Celebs Go Dating, pas ndarjes nga ylli Sam Bird, pas daljes nga villa.

Dhe Georgia Steel u mundua të tërheq vëmendjen, derisa me shokun e saj David Potts u munduan ta bënin skenën e filmit Tenerife, të premten, përcjell Bota sot.

Ylli 20 vjeçar i Love Island dukej për mrekulli, e veshur në bikini njëpjesësh të zi, derisa po qëndronte në pishinë.

Ajo ekspozoi këmbët e gjata, të pasmet seksi, barkun e sheshtë dhe gjoksin joshës./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...