Nuk do ta besoni moshën e modeles në foto - Bota Sot
Nuk do ta besoni moshën e modeles në foto

Bota e Yjeve

Nuk do ta besoni moshën e modeles në foto

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 16:09
Nicole Murphy

Nicole Murphy sigurisht e di se si të jetë në qendër të vëmendjes edhe në vjeshtë.

Modelja e njohur, tashmë 50 vjeçe, po pushon në Tajlandë këtë javë, ku ka gjetur argëtimin e dëshiruar nën rrezet e diellit, teksa ka nisur të përshtatet edhe me kulturën lokale.

Image
Image

Dhe gjatë udhëtimit, ish i Eddie Murphy nuk i ka kursyer as fotot seksi me bikini në Instagram, teksa me asetet në plan të parë duket si një 20-vjeçare në kulmin e shkëlqimit të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...